Opinie

Na sesję do Kasi jechałam z wielkim strachem: czy podołam?! czy dam radę?! W drzwiach pięknego studio przywitała mnie uśmiechnięta Kasia… osoba pełna ciepła i radości. Stworzyła atmosferę jakbyśmy znały się od lat…strach minął. Na początek makijażystka zrobiła mi makijaż…spojrzałam w lustro i przebiegła mnie myśl: czy to ja?? Potem zajęła się mną Kasia ze swoim obiektywem. Sesję prowadziła wspaniale, profesjonalnie…zapadły mi w pamięci komendy: patrz prosto, nie garb się, patrz w obiektyw, uśmichnij się itp. Kasia sprawiła, że w jednej chwili byłam kobietą…w drugiej nastolatką a ogólnie to modelką…w wyniku czego powstały przepiękne fotografie, które będą dla mnie pamiątką i miłym wspomnieniem czasu spędzonego w studio Katarzyna Giel Fotografia…Ten miło spędzony czas polecam wszystkim kobietom…uwierzcie w siebie i w magię obiektywu Kasi, a spędzicie miło czas i będziecie mieć pamiątkę na całe życie…dziękuję Kasiu.

Halina Gadomska

Są takie dni, w których czujesz się jak milion dolarów – dziękuję za swój dzień, Twój profesjonalizm i zaangażowanie.

Beata Filip

Kasia to przesympatyczna i ciepła osoba. Miła atmosfera, profesjonalne podejście, naturalność i otwartość. Bardzo polecam sesje u Kasi.

Ewa Fesz-Pydyn

Bardzo polecam sesje u Kasi, jest przemiłą osobą która zna się na fachowej pracy i w dodatku robi to z pełnym zaangażowaniem i pasją. Pomimo skrępowania na początku potrafi tak wydobyć nasze piękno że sami jesteśmy w szoku. Serdecznie dziękuję za dzisiejszą wspaniałą sesję

Agnieszka Mitoraj

Sesja u Kasi to przygoda w zaczarowanym świecie, w którym każda kobieta może poczuć się księżniczką. Atmosfera i klimat jakie stwarza Kasia sprawiają, że zapominasz o tym co niedoskonałe a otwierasz serce i duszę. I wtedy dzieje się magia… bo sobie uświadamiasz, że jesteś piękna i wyjątkowa. Serdecznie polecam!

Agnieszka Wójcik

Dziś był ten dzień. Długo wyczekiwany, choć nie do końca byłam przekonana, że ja do takiej sesji się nadaję.
Okazało się, że zapamiętam spotkanie z Kasią, jako jeden z najpiękniej spędzonych dni mojego dojrzałego życia. Atmosfera spotkania od samego wejścia dała mi poczucie bezpieczeństwa. Kiedy po skończonym makijażu spojrzałam w lustro, zobaczyłam siebie w zupełnie innej, pięknej odsłonie. Potem z każdą kolejną stylizacją było coraz radośniej, Kasia z ogromnym profesjonalizmem prowadziła mnie przez wszystkie nowe odsłony mnie. Pisząc te słowa uśmiecham się w duszy do siebie i z serca gratuluję Kasi pomysłu na dawanie kobietom radości i pewności siebie. Teraz wiem, że wszystkie na to zasługujemy. Ja też. Bardzo dziękuję Kasiu. A jeśli któraś z Pań waha się jeszcze, albo uważa, że to nie dla niej… – kochane! z serca polecam.

Małgorzata Sienkiewicz

To były moje 40te urodziny Poszłam na spotkanie z Kasią z ogromną tremą. Nie byłam przekonana czy to do końca dobry pomysł, voucher dostałam od męża, na moja ewidentną prośbę – takie niespełnione marzenie. Kasia przyjęła mnie jakbyśmy się znały od lat. Bardzo szybko nawiązaliśmy dobry kontakt Sesja zaczęła się od super profesjonalnego makijażu koleżanki Kasi (Strasznie mi głupio ale nie pamiętam imienia) potem kilka chwil “sztywniaka” z mojej strony żeby w rezultacie na koniec wylądować w sypialni ;). Zdjęcia są mega Nigdy nie miałam lepszych. Pani fotograf nie tylko jest profesjonalistą ale też potrafi naprawiać duszę i podnosić poczucie własnej wartości jak mało kto…. Polecam z calego serca…

Monika Słowikowska

Profesjonalizm, kunszt, sumienne podejscie do klienta, umiejętność wykreowania znakomitej atmosfery przez Panią fotograf, to wszystko m.in. złożyło się na sesję w przepięknym apartamencie, która tak naprawdę okazała się cudowną przygodą i zabawą, a jej efekt finalny oceńcie proszę Państwo sami… P.s. Dziękuję za tak cudowny dzień w moim życiu i przepiękny prezent dla mojej Kochanej Żony. Z wyrazami uznania i szacunku, Dawid.

Dave Dabson

Kaśka jest niesamowita!!! Juz na wejściu dba aby atmosfera byla wyśmienita! :)) Początki zawsze są trudne, bo przeciez mało kto rodzi się z łatwością pozowania, ale Katarzyna powoli z ujęcia na ujęcie rozluźnia atmosferę, łamie bariery.. A efekty finalne.. sa zaskakujace!! To byla dla mnie mega przygoda, cudne doświadczenie dzięki któremu “zobaczyłam” i poznałam blizej swoja kobiecość. Dziekuje Kasia za piekny zapis na całe zycie! Do szybkiego zobaczenia, ale juz tym razem nie z przyjaciółkami a z kobietami mojego życia!

Ola Błachaniec

Perfekcyjna sesja , profesjonalna Pani fotograf miła atmosfera. Polecamy z całego serducha.

Katarzyna Mogilnicka

Sesja u Kasi była długo wyczekiwana, aczkolwiek obudziłam się z myślą że lepiej ją odwołać, bo to przecież nie dla mnie. Pojechałam. Nie żałuję. Polecam każdemu, świetnie się bawiłam. To była moja pierwsza sesja, podejrzewam że nie ostatnia. Kasia jest otwartą i mega pozytywną osobą, ma to coś w sobie. Sprawia że mimo oporów uśmiechasz się i dobrze bawisz. Jest tylko jeden problem: jak wysyła zdjecia to już wiesz że jesteś bankrutem, nie wiadomo które wybrać wszystkie cudne. Polecam każdemu, a w szczególności osobą, które nie mają wymiarów 90-60-90. Okazuje się że jakoś tak wychodzi że na zdjęciach “robionych jej okiem” jesteście piękne.

Justyna Nasiadka

Kasia to profesjonalista w każdym calu a czas spędzony z nią to cudowne i niezapomniane chwile. Odbierając album wiesz że jesteś piękną kobietą.

Izabela Błoniecka

Sesja u Kasi to prawdziwe czary mary, wchodzi Kopciuszek… a wychodzi Królowa. Cudowne doświadczenie, wspaniała atmosfera. Po sesji z super pozytywną Kasią wierzę, że naprawdę jestem fajną, choć już trochę starszą laską. Dziewczyny, gorąco polecam. Super prezent dla samej siebie.

Marzanna Strumecka

Sesja z Kasią to przygoda dla ciała i ducha. Pełna akceptacja i swoboda połączona z profesjonalizmem.
Polecam wszystkim.

Dorota Malewska

Możecie sobie wymarzyć sesję jaką chcecie i efekt, jaki chcecie osiągnąć – Kasia jest w stanie zrobić każde zdjęcie. Profesjonalista w każdym calu! A co najważniejsze, to wszystko w niezwykle przyjemnej, przyjacielskiej atmosferze, zero stresu i poczucie, jakby się spędzało czas z przyjaciółką. A tu mimochodem, nie wiadomo kiedy powstają cudne, profesjonalne zdjęcia. To się nazywa MISTRZ!

Magda Włodarczak

Mam i ja! Są piękne! Kasia to przemiła i bardzo ciepła osoba. Od początku sesji wprowadziła lekką i przyjemną atmosferę. Mimo początkowych obaw, poczułam się jakbym ją znała od dawna. Profesjonalne podejście i pewna ręka w tym co robi, były widoczne gołym okiem. I to dosłownie …. No, prawie ;) Kasia stworzyła niesamowitą atmosferę podczas sesji. Cicha, nostalgiczna muzyka wprowadziła mnie w spokojny, przyjemny nastrój, dzięki któremu opuściły mnie wszelkie wątpliwości. Kasia w dyskretny i nie stresujący sposób potrafiła uchwycić to, czego na co dzień w sobie nie widziałam i dopiero patrząc na zdjęcia zdałam sobie sprawę, że całkiem niezła ze mnie babka :) Cała sesja to czysta przyjemność i świetna zabawa. Pełen luz. Cudowna i bezcenna pamiątka. A więc drogie Panie jeśli szukacie fotografa, który będzie potrafił uchwycić wszystko to, co w Was najpiękniejsze i któremu będzie można zaufać, to Kasia jest w tym najlepsza. Kasiu, serdecznie dziękuje. PS. A słowa „Ania nie garb się” ! będę jeszcze długo miała z tyłu głowy.

Anna Janicka

Sesje sprawiłam sobie w prezencie na 40 urodziny, najlepszy prezent ever!!! Miałam już ich kilka w życiu i kobiecą i plenerową i biznesową ale ta była wyjątkowa, dlaczego? Katarzyna poświęca dużo czasu swojej Modelce, troszczy się jak o najważniejszego Gościa, Przyjaciela, zależy Jej na Twoim zdaniu, na Twojej opinii, wprowadza wyjątkowy nastrój, a w końcu darzycie siebie wzajemnym zaufaniem, a efekt współpracy jest niesamowity …. cała uwaga skupiona jest na Tobie Droga Modelko. Kaśka potrafi słuchać uważnie a to wyjątkowy dar… Przygoda nie kończy się po wyjściu z apartamentu…czekasz na zdjęcia, przeglądasz, wybierasz, nanosisz swoje spostrzeżenia…emoje wracają…. a potem odbierasz w formie papierowej cudny prezent w takiej jakości i oprawie, że ponownie czujesz się wyjątkowa… Następnie zachwycają się efektami Waszej współpracy Bliscy, Rodzina, Przyjaciele, Znajomi, a nawet Obcy… więc przygoda trwa
Za moment Katarzynę Giel odwiedzają Twoi zachwyceni Znajomi: Koleżanka, Siostra, Mama ze swoją Przyjaciółką i przygoda zaczyna się na nowo … Kibicujesz Im, cieszysz i przeżywasz uniesienie po raz kolejny…. A po sesji?… po sesji jest jeszcze piękniej, gdyż Katarzyna Giel nie zapomina o Tobie a pielęgnuję tę znajomość w nienachlany sposób… I co się dzieje? I pragniesz kolejnych spotkań do których dążysz… taka jest Katarzyna Giel – to Ona pięknie potrafi pokazać i nazwać Kobietę a sama jest Wyjątkowa – Katarzyna czekam na Twoją sesję…jesteś tego warta!!! to dopiero będzie petarda…

Edyta Wach

Jeżeli sesja kobieca to tylko u Kasi. Fantastyczna atmosfera. Dzięki pomocy Kasi każda kobieta będzie w stanie wydobyć z siebie swoją wewnętrzna bogini. Jeszcze raz dziękuję.

Magdalena Budakiewicz